بهترین محصولات الکترونیکی را با قیمت مناسب بیابید

بهترین محصولات الکترونیکی را با قیمت مناسب بیابید

و در ویدیوی زیر می توانید آن را در عمل مشاهده کنید. خیلی

ابزارها و پروژه‌های انیماترونیک و روباتیک بسیار خوبی وجود دارد، و به راحتی می‌توان سرووهای r/c و سایر محرک‌ها را با استفاده از کتابخانه سروو آردوینو به حرکت درآورد. این بدان معنی است که سرووها خیلی ناگهانی متوقف می شوند و شروع می شوند و با حداکثر سرعتی که می توانند بین موقعیت ها حرکت می کنند. در این ویدیو دو خط کد بسیار ساده را به شما نشان می‌دهم تا همه چیز را روان‌تر کنید.

 

این از جیمز بروتون یوتیوبر است، و او می گوید که ربات های شما را ارگانیک تر می کند! به عنوان مثال، هنگام استفاده از کتابخانه سروو آردوینو، که می تواند تا 12 سروو را با استفاده از یک تایمر کنترل کند (در Arduino Due شما می توانید تا 60 را کنترل کنید، ظاهراً)…

جیمز می نویسد:

پروژه‌ها و ابزارهای انیماترونیک و روباتیک بسیار خوبی وجود دارد، و به راحتی می‌توان سرووهای r/c و سایر محرک‌ها را با استفاده از کتابخانه سروو آردوینو به حرکت درآورد. این بدان معنی است که سرووها خیلی ناگهانی متوقف می شوند و شروع می شوند و با حداکثر سرعتی که می توانند بین موقعیت ها حرکت می کنند. در این ویدیو دو خط کد بسیار ساده را به شما نشان می‌دهم تا همه چیز را روان‌تر کنید.»

برای نمایش آن، او – از طریق پرینت سه بعدی و آردوینو Uno – یک دستگاه انیماترونیک با دو کره چشم بزرگ و بامزه، که هر کدام روی محور مخصوص به خود هستند (فقط به چپ و راست حرکت می‌کنند) ایجاد می‌کند. پلک ها نقطه محوری یکسانی دارند و در کل سه سروو وجود دارد….

 

اساساً او 5 درصد از مقدار جدید خوانده شده را از یک سوئیچ و 95 درصد از مقدار قبلی خوانده شده را می گیرد و به آرامی حرکت را کاهش می دهد.

CAD و کد نسخه ی نمایشی صاف کردن حرکت سروو او را می توانید در GitHub پیدا کنید.

و در ویدیوی زیر می توانید آن را در عمل مشاهده کنید. خیلی

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا